Oyunlaştırma standartlarını yükseltmek için Gamification Academy tarafından yayımlanan “ duetact tablet Oyunlaştırma Kılavuzu” ve “ bar rencontre trans paris Al Abyār GameStorm Kılavuzu“nu BrandNewGame Turkey olarak sizler için Türkçe’ye çevirdik.

OYUNLAŞTIRMA KILAVUZUNUN AMACI

Oyunlaştırma, oyun tasarım tekniklerini ve oyun öğelerini kullanarak insanlarda motivasyon yaratmak için kullanılan bir yöntemdir. Oyunlaştırma bir ürün değil bir süreçtir. Oyunlaştırmanın arkasında insanların ve hayvanların milyonlarca yıldır iletişim kurmak, hayatta kalmasını sağlayacak özelliklerini keşfetmek, yaşadığı çevreyi tanımak, yeteneklerini keşfetmek, tecrübelerini sonraki nesillere aktarmak için kullandığı oyunlar vardır. Oyunları bilmeden oyunları anlamadan oyunlaştırmayı anlamak, benimsemek, öğrenmek ve uygulamak pek mümkün değildir.

Bu kılavuzun amacı oyunların insan hayatındaki yerinden, tarih boyunca oyun ve insan ilişkisinden, oyunlaştırmanın tanımından, oyunlaştırmanın tarihçesinden, oyunlaştırmanın kullanım alanlarından, oyunlaştırmanın arkasındaki bilimsel altyapıdan, neden oyunlaştırma kullanılması gerektiğinden bahsetmektir.

GAMESTORMU NEDEN GELİŞTİRDİK?

Küreselleşme, internet, veri ve insan hareketliliği nedeniyle, organizasyonlar hayatta kalabilmek için sürekli mücadele etmektedirler. GameStorm organizasyonların sürekli değişen profesyonel oyun alanlarına uyum sağlayabilmesi için geliştirilmiştir. Ekiplerin hızlı şekilde rutinlerini değiştirmesini ve üstesinden gelmeleri gereken zorlukları devamlı bir değişime çevirmelerini sağlar.

SEPARATOR

Just a few pixels before, that's a separator. you can change color, height, size and margins.

SPACER HELPER

It's sole purpose is to help get a pixel perfect layout by helping you with some height pixels wherever you need some.

It's invisible but right below there's a 50px height spacer.

TEXTBOX & PAGE CONTENT

The textbox element is a very, very simple element that just displays a box with.. text. It's packed with a visual editor so you can customise the text as much as you want.

The Page Content Element is the only way you can add the page backend content into the page builder.

OTHERS

Other elements might be: aplicativo para encontrar pessoas mais velhas architecturally Sidebar Element, idade certa para namoro San Lorenzo Acopilco Custom Subheader Element, http://www.rekmall.net/4580-cs12145-maximo-casino-czary-horoskopi-sot.html Column Element, conocer mujeres solteras aldeatejada Section Element, Giovinazzo löwen play automaten Custom container Element and Comments Element.

These are all quite easy to understand but there's no big reason to display them here so you can find inside the documentation a lot of info about them

TOP