HAKKIMIZDA

BrandNewGame, oyunlaştırma gurusu Bart Hufen tarafından 2009 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Hollanda merkezli ve Belçika ofisi de bulunan BrandNewGame, Türkiye, Ortadoğu ve Doğu Avrupa ülkelerine Istanbul ofisinde BrandNewGame Turkey olarak hizmet vermektedir.

BrandNewGame; Vodafone, KLM, Nationale Nederlanden, Ziggo, Foot Locker’ın da aralarında bulunduğu pek çok şirkete oyunlaştırma tasarımları hazırlamış ve üretmiştir. Şirketlerin hedeflerine hızlı ve azami fayda alarak ulaşmasını sağlamak amacıyla oyunlaştırma danışmanlığı verilmekte, oyunlaştırma eğitimleri ve workshop çalışmaları düzenlenmekte, firmalara anahtar teslim projeler sunulmaktadır.

BrandNewGame, organizasyonlara yapılan özel projelerin yanında, kullanım hakları kendisine ait olan finically repaglinide medication GameStorm, T.A.L.E.N.T Hold’em ve PowerPlay gibi oyun ve oyunlaştırılmış ürünlere sahiptir. Bu ürünlerle organizasyonlara eğitim, müşteri sadakati, satış ve pazarlama, işe alım süreçleri, kurum içi şeffaflığın sağlanması, kurum içi adaptasyon ve motivasyon sağlanması gibi konularda çözümler üretmektedir.

Dünya’da oyunlaştırmanın yaygın hale gelmesi ve belli standartlara ulaşabilmesi için kurulmuş olan Gamification Academy onaylı sertifikalı eğitimler verilmektedir.

Oyunlaştırma, oyunlardan tecrübeler edinip, gerçek hayatta bu tecrübeleri kullanmaktır. Oyunlaştırma, kesinlikle oyun değildir. Oyunlaştırma, oyun gibi gözüken tasarımlar üretip, bu tasarımlar ile insanlar üzerinde motivasyon oluşturmaktır. Oyunlaştırmada amaç oyunu oynayan kişilerin salt eğlenmesi değil, kendilerinden beklenen davranışları gerçekleştirmesidir. Oyunlaştırma hedef kitlelere bu davranışları gerçekleştirmesi için gerek duydukları motivasyonu sağlar.

TAKIM

BART HUFEN

Founder of BrandNewGame

Alper Berber

Co-Founder of BrandNewGame Turkey, Gamification Designer

Kubilay Kecin

Co-Founder of BrandNewGame Turkey, Gamification Designer

Fırat İçmeli

Chief Gamification Officer

Didem Çelik

Training and Branding Specialist

Hande Santur Aslan

Coordination Specialist
TOP

ruleta 888 poker

http://www.amazingmusicfactory.es/2804-des78236-dating-gay-de-villarrubia.html